Destek Formu
Ximage image image image

BOSSLİNE KULLANICI İLE İŞ YERİ ARASINDA SANKİ BİR KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜR.YAPILAN İŞ VE İŞLEMLEREİN ANINDA İŞ YERİNDEN İZLENMESİ VE MÜDAHİL OLUNABİLMESİ İÇİN GELİŞTİRİLMEKTEDİR. CARİ EKLEYEBİLİR,CARİYE ÖDEME YAPABİLİR VE TAHSİLAT YAPABİLİRSİNİZ.STOK KARTLARINIZIA HAKİM OLABİLİR VE STOK KARTLARINIZDA ALIŞ TOPTAN SATIŞ PERAKENDE SATIŞ FİYATLARINIZI DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ.STOK HAREKETİNİ GÖZLEMLEYEBİLİRSİNİZ.İRSALİYE KESEBİLİR FATURAYA ÇEVİREBİLİR VE DİREKT FATURA KESEBİLİRSİNİZ.KASALARINIZI TAKİP EDEBİLİR GÜN SONU RAPORU ALABİLİRSİNİZ.SAYIM İŞLEMLERİNİZİ FARKLI DEPOLARDAN YAPABİLİR ANINDA ENVANTER RAPORU ALABİLİRSİNİZ.

image SAHADA SOĞUK SATIŞ YAPAN FİRMALAR VEYA DIŞARDAN İŞLERİNİ YÖNETMEK ZORUNDA KALAN İŞ YERİ SAHİPLERİ VEYA YÖNETİCİLER CARİLER İLE İLGİLİ MASA ÜSTÜNDEKİ TİCARİ YAZILIMDA YAPILAN İŞLEMLERİ TAKİP EDEBİLİR VE OLAYLARA MÜDAHİL OLABİLİRLER.MESALA ŞEHİR DIŞINA ÇIKAN BİR YÖNETİCİ CARİ HESAPLARINI TAKİP EDEBİLİR.SOĞUK SATIŞ YAPAN BİR ELEMAN HIZLI CARİ BÖLÜMDEN ANINDA CARİ AÇABİLİR BU CARİ SİPARİŞ ALABİLİR BU İŞLEMLERDE MUHASEBE TARAFINDAN ANINDA TAKİP EDİLEBİLİR.

image STOK KARLARININ FİYATLARINI KONTROL ALTINDA TUTMAK İSTEYEN BİR YÖNETİCİ STOK KARTLARINDAKİ ALIŞ,TOPTAN SATIŞ,PERAKENDE SATIŞ GİBİ FİYATLARINI GÖREBİLİR DEĞİŞTİREBİLİR.MESELA MANAV ÜRÜNLERİ İÇİN HALE GİDEN BİR İŞLETMECİ DEĞİŞEN FİYATLARINI ANINDA ORADAN DEĞİŞTİREBİLİR VE BU FİYATLARLA GÜNCEL FİYAT OLARAK KASADAN SATIŞ YAPILABİLİR.TATİLDE OLAN BİR YÖNETİCİ STOK KARTLARI VE HAREKETLERİNİ TAKİP EDEREK SATINALMA YAPABİLİR İŞ VE İŞLEMLERİNİ YÖNETEBİLİR.

image İRSALİYE İLE ÇALIŞAN FİRMALAR ELEMANLARINA İRSALİYE KESTİREBİLİR VE BU İRSALİYELERİ ANINDA FATURAYA ÇEVİRTTİREBİLİR.MUHASEBE TARAFINDAN BU İŞLEM ANINDA GÖRÜLECEĞİ İÇİN HATA PAYINI YOK DENİLECEK KADAR AZA İNDİRGEYEBİLİR.

image SAHADA FATURA KESEN FİRMALAR İÇİN PRATİK İŞ TAKİBİNİDE YANINDA GETİREN BOSSLİNE MUHASEBENİN YAPILAN İŞLEMİ SADECE KONTROL ETMESİ İLE ZAMANDAN DA KAZANIYOR.

image ANLIK İŞ VE İŞLEM TAKİBİ YAPILDIĞI İÇİN PERAKENDE SATIŞ MAĞAZASI OLAN BİR İŞLETMECİ HANĞİ KASASINDAN NE KADAR SATIŞ YAPILDIĞINI ANLIK OLARAK GÖREBİLİR.SATIŞ FATURALARINI,ALIŞ FATURALARINI,İADE FATURALARINI VE POSTAN GEÇEN KREDİ KARLARININ NE KADAR RAKAM TEŞKİL ETTİĞİNİ GÖREBİLMEKTEDİR.

image FARKLI NOKTALARDA BULUNAN MAĞAZA VE DEPOLARINIZIN SAYIMLARINI ANLIK OLARAK GÖREBİLİR SATINALMANIZI YÖNLENDİREBİLİRSİNİZ.