Destek Formu
XYÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Siz değerli müşterilerimiz ile tecrübelerimizi paylaşıyor ve iş,işlem takiplerinizde hataya meyil vermeyecek şekilde bir hizmet sunmak istiyoruz. Size verilecek her hizmetin siz değerli müşterimize ne kadar pozitif katkı sağlayacağını düşünerek konusunda uzman,tecrübeli, bilgili ve pratikte bu bilgiyi görselliğe dönüştürmüş bir ekip ruhu ile hizmet vermekteyiz. YENİ NESİL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ ile siz değerli müşterilerimize kurumsallık katacak ve anlık iş takipileriniz ile zamanı kazanca çevirmenize yardımcı olacağız. Sizler sadece kafanızda sorun teşkil eden konuları bizim ile paylaşın bizde size özel bir çözüm kesinlikle mevcuttur. LONGLİNE her daim yanınızda 24 saat hizmetinizde anlaşılan her konuda çözüm sunan bir yapının çatısı durumundadır.

ELİNİZDEKİ GÜCÜ HİSEDİN..

 

PERSONEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yurt Dışında yıllaradır personel danışmanlık hizmetleri sunan Cip.me firmasının KÖLN Distribütörü çözüm ortağımız Sayın Tarık Süslü bu hizmetin kurumsal bir çerçevesini çizmektedir. Sektöründe tecrübeli, tecrübesiz ama eğitim görmüş personel adaylarını bünyemize alarak yada hiç tecrübesi ve eğitimi olmayan işe ihtiyacı olan personel adaylarını bünyemize alarak siz değerli müşterilerimizin personel ihtiyaçlarını gidermek adına iyi bir eğitim sürecinden sonra iş hayatına kazandırıyoruz. Firmamızda Eğitilen personel adayı veya personeliniz sizlerin istediği iş takibi ve verimliliğine gelecek düzeyde eğitim alır.Firmanıza verilen süre içerisinde bu eğitim süreci tamamlanmış olur.Personel adayınız şartları yerine getiremez ise sizlere yeniden bir personel önerilir. Gerekli iş ve performansı sizlerin belirleyeceği çalışma şartlarına istinaden değerlendirmeye alınır. Gerekli sözleşme personelin deneme süresi dolduktan sonra devamlı iş sözleşmesi veya süreli iş sözleşmesi olarak mutabık olunduktan sonra imza altına alınır.

ELİNİZDEKİ GÜCÜ HİSEDİN..

 

SEKTÖRE ÖZEL YAZILIM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Sektörünüzde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yapı mevcut değil ise ve bu eksiklik sizi direk veya dolaylı yoldan etkiliyor ise zaman kaybetmeden bize başvurun bilin ki bizde size özel bir çözüm kesinlikle mevcuttur. Piyasa tecrübemiz ile pratik çalışma hayatımızın bize kattığı değeri sizlerle paylaşarak sorunlarınıza çözüm üretebilir yada çözüm noktasında doğru adresleri verebiliriz. Ticari Yazılımlar ve Özel Projelerde tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile istenilen yapıyı size sunarak, işleriniz sistemli ilerleyişini, teknik destek veren ekip arkadaşlarımız ile zor günlerinizde yanınızda olarak çözümlenmiş konuların sıkıntısından kurtulmanızı ve danışmanlık hizmetimizden faydalanarak kafanızdaki soru işaretlerinizden kurtulmanızı sağlayabiliriz.

LONGLİNE SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİR..ELİNİZDEKİ GÜCÜ HİSSEDİN..