Destek Formu
XPROFESYONELLER ARTIK SNFLINE DİYOR

ÜRETİMDEN ÇIKAN PARÇANIN TAKİBİNİ VE BİRLEŞENLERİNİ NASIL TAKİP EDERSİNİZ?

ANA PARÇAVE ALT PARÇALARIN TAKİBİNİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

SİPARİŞLERİNİZİ DEPODAN SEVK EDERKEN NASIL BİR YOL TAKİP ETMELİSİNİZ?

EL DEĞMEDEN ONLİNE SEVK İŞLEMİ NASIL TAKİP EDİLİR?

EKSİK PARÇA VEYA FAZLA YÜKLEMEYE SON NASIL MI?

ÜRETİMDEN ÇIKAN PARÇALARINIZ BİRLEŞEREK ALT PARÇALARI ALT PARÇALAR BİRLEŞEREK ANA STOKLARI OLUŞTURUR.

MOBİLYADA PARÇA TAKİBİ ZOR VE ZAHMETLİ OLMAKTAN ÇIKIYOR.ARTIK SİZLERDE SİSTEMİNİZE GÜVENEREK ONLİNE İŞ VE İŞLEM TAKİBİ YAPABİLİRSİNİZ.

 

PARÇALARIN BİRLEŞENLERİ OLUŞTURARAK ALT PARÇALARI OLUŞTURMASI

MOBİLYADA PARÇALARI BİRLEŞTİREREK HANĞİ ALT PARÇAYA AİT OLDUĞUNU TAKİP ETMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY VE ZAHMETSİZ.BARKODLANAN HER PARÇA BARKOD OKUYUCUDAN GEÇEREK ALT PARÇALARI OLUŞTURUR VE SİSTEM BUNU KONTROL EDEREEK SİZE OK VERİR.

 

ALT PARÇALAR BİRLEŞEREK TAKIMLARI YANİ ANA STOKLARI OLUŞTURUR.

ANA STOKLAR ARTIK SEVK DEPOSUNDAN ÇIKIŞA HAZIR STOKLARDIR.BU STOKLAR ALT PARÇALARIN BİRLEŞİMİNDEN OLUŞTUĞU İÇİN HER HANĞİ BİR YANLIŞ İŞ VE İŞLEMDE SİSTEM SİZE VERECEĞİ RAPORDA DEPOLARINIZDA BOZULAN STOKLARINIZ HAKKINDA UYARI VERECEKTİR.

 

 

DEPO ÇALIŞANLARI EL DEĞMEDEN SEVK İŞLEMİ GERÇEKLEŞRİEBİLİR.

MUHASEBE DEPARTMANINA GELEN SİPARİŞLER ONLİNE BİR ŞEKİLDE DEPOYA ATANIR.GÜNÜ GELEN SEVK İŞLEMİ İÇİN DEPODAN GÖREVLİ PERSONEL EL DEĞMEDEN BARKOD OKUYUCU İLE PARÇALARI OKUTARAK ALT STOKLARI OLUŞTURUR.ALT STOKLARIN BİRLEŞİMİNDEN ANA STOKLAR OLUŞTURULARAK SEVK İŞLEMİNİN DOĞRU BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİNİ SAĞLAR.

 

 

EKSİK VEYA FAZLA PARÇA SEVK ETMEYE SON

SİSTEM SİZE SEVK İŞLEMİNİZİN DOĞRU YAPILDIĞI BİİLGİSİNİ VERDİĞİ İÇİN SİZDE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE SEVK YAPABİLİRSİNİZ.SEVK EDİLEN ÜRÜNLERİN PARÇA PARÇA YAZDIRILMA İŞLEMİNİ YAPARAK TESLİMİ GERÇEKLEŞTİREN PERSONELİNİZE BU LİSTEYİ TESLİM EDEREK DOĞRU BİR SEVKİYAT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

ELİNİZDEKİ GÜCÜ HİSSEDİN.

BOSSLINE İLE YAPILAN BÜTÜN BU İŞLEMLERİNİZİ HER YERDEN TAKİP EDEBİLİR VE ANINDA KARARLAR VEREREK OLAYLARA MÜDAHİL OLABİLİRSİNİZ.RİSK ALMADAN TİCARET YAPMAK SNFLINE İLE DAHA KOLAY.